Biały Kruk na 2. Krakowskim Kiermaszu Dobrej Książki. Zapraszamy 11 i 12 maja do „Sokoła”!


Już w najbliższą sobotę, 11 maja, rozpocznie się 2. Krakowski Kiermasz Dobrej Książki, organizowany przez Księgarnię Gadowski. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” przy ul. J. Piłsudskiego 27 w Krakowie i potrwa do niedzieli 12 maja.

 

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę swoją bogatą ofertę zaprezentuje m.in. wydawnictwo Biały Kruk, które od prawie 30 lat promuje rodzimą oraz światową sztukę, naukę i tradycję. Jego książki poruszają zagadnienia religijne, patriotyczne, historyczne i kulturalne – to wspaniała wizytówka Polski, jej dziejów oraz wielowiekowego bogatego dziedzictwa duchowego i materialnego. Wartości popularyzuje także magazyn Białego Kruka – Miesięcznik Kulturalny „WPIS – Wiara, Patriotyzm i Sztuka”, jedno z najbardziej opiniotwórczych czasopism w Polsce (średnio ok. 250 tys. czytelników), rozprowadzane głównie w prenumeracie.

Na stoisku Białego Kruka na wszystkich czytelników jak zwykle czekają duże rabaty, nawet do 50 procent, oraz bogata oferta tytułów, w tym kilka najnowszych premier: „Konfederacja targowicka” Władysława Smoleńskiego, „Święty Prorok” Jolanty Sosnowskiej, „Dokąd zmierzamy? Wiara, edukacja, tradycja” pod redakcją Barbary Nowak, „Moje zakazane piosenki” Jana Pietrzaka, „Blask Rzeczypospolitej. Od X do XXI wieku” prof. Wojciecha Polaka, „Bezbożność, terror i propaganda. Fałszywe proroctwa marksizmu” prof. Wojciecha Roszkowskiego.

W sobotę 11 maja przewidziano również wykłady wybitnych Autorów Białego Kruka:

13:00 – prof. Wojciech Roszkowski – Zepsucie współczesnego świata

14:00 – prof. Andrzej Nowak – Jaka odpowiedź na Targowicę? Rozważania historyczne

15:00 – Barbara Nowak –  Dokąd zmierzasz, Polsko?

14:00-15:00 – Adam Bujak – podpisywanie książek.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *