GRATULACJE! Częstochowianin wyróżniony w „Szansie na Sukces”


Zbigniew Gładysz – muzyk, wokalista, pedagog, dyrygent, aranżer, absolwent Wydziału Artystycznego Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie został wyróżniony w programie „Szansa na Sukces”. 

 Zbigniew Gładysz ma w swoim dorobku sporo działań artystycznych. Współpracował i koncertował z Kwartetem Wokalnym Cantus z Jasnej Góry, z chórem Jasnogórskim Camerata, oraz z wieloma artystami częstochowskiej jak i ogólnopolskiej sceny muzycznej. Współtworzył oraz dyrygował Chórem Mieszanym w parafii św. Jakuba. Od 2015 roku zaangażowany również w muzykę rozrywkową, współpracował z zespołami częstochowskiej sceny muzycznej After Five, Time Square, Trio czyli trio, MOD Konopiska, MOD Wręczyca Wielka. Ponadto jest pedagogiem w Szkole Muzycznej Yamaha oraz GOK Wręczyca Wielka.

 – Udało mi się wziąć udział w programie ,,Szansa na Sukces” w edycji z piosenkami Andrzeja Sobczaka. W Jury zasiedli żona pana Andrzeja – Bola Sobczak, Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda oraz Grzegorz Kupczyk, wokalista zespołu Turbo. W programie zdobyłem wyróżnienie śpiewając piosenkę zespołu Lombard do słów Andrzeja Sobczaka  ,,Przeżyj to Sam” – mówi ,,Gazecie Częstochowskiej” Laureat. A jak dodaje, największym jego zamiłowaniem i na pierwszym miejscu jest praca z dziećmi niepełnosprawnymi w ZNPO w Częstochowie. I to pokazuje wielkie serce Pana Zbigniewa. 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *