Hodowca konopi złapany


Policjanci z Wręczycy Wielkiej zatrzymali 26-latka, który posiadał narkotyki i uprawiał krzaki konopi. Mężczyzna dodatkowo był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Częstochowie. Zatrzymany najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej dowiedział się o 26-latku, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie gminy Wręczyca Wielka. Mundurowy wraz z komendantem komisariatu oraz policjantem z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego pojechali do jego mieszkania.

Gdy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna początkowo nie otwierał drzwi. W końcu mundurowym udało się przekonać go, by zrobił to sam, unikając tym samym wejścia siłowego. Podczas zatrzymania stróże prawa znaleźli prawie 70 działek dilerskich marihuany. Oprócz tego okazało się, że 26-latek zajmował się również uprawą krzaków konopi. Policjanci ujawnili w jego mieszkaniu 4 krzaki oraz przedmioty służące zarówno do ich uprawy, jak i ważenia uzyskanego suszu.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Dodatkowo za popełnione przestępstwa posiadania narkotyków oraz uprawy krzaków konopi, grozi mu do 3 lat więzienia.

 

źródło: Policja Kłobuck

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *