Obrońca trofeum zmierzy się z Unią Rędziny


W piątek (02.09.2022) w samo południe w siedzibie Podokręgu Częstochowa przy ulicy Kopernika 10/12 odbyła się ceremonia losowania Par 1/4 Finału Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa.

Zdobywca Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa wywalczonego w ubiegłym sezonie, RKS Raków II Częstochowa zmierzy się z występującą w rozgrywkach Zina IV Ligi, Grupy pierwszejGKS Unią Rędziny.

To spotkanie jak i pozostałe mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na środę, 14.września br. na godzinę 17:00. Mecz najprawdopodobniej zostanie rozegrany na Stadionie w Kamyku przy ulicy Szkolnej 3.

Na obiekcie o pojemności105.miejsc swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywają bowiem rędzinianie. Na etapie ćwierćfinałów jest również ubiegłoroczny finalista rozgrywek Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa – LKS Lotnik Kościelec. Drużyna pod wodzą Rafała Psonki zmierzy się przed własną publicznością z KS Orłem Kiedrzyn Częstochowa.

Pary 1/4 Finału Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa :

14.09.2022 (środa) :

Początek wszystkich spotkań o godzinie 17:00:

LKS Lotnik Kościelec – KS Orzeł Kiedrzyn Częstochowa

GKS Unia Rędziny – RKS Raków II Częstochowa

LKS Jura Niegowa – GLKS LOT Konopiska/ KS Victoria Częstochowa

KS Olimpia Huta Stara – MKS Myszków

Terminarz pozostałych rund Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa:

4.Runda: Półfinały:

05.10.2022 (środa): g.16:00

Finał Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Częstochowa zostanie rozegrany wiosną 2023 roku a gospodarzem meczu będzie zespół niżej sklasyfikowany. 

 

Autor: Przemysław Pindor 

Foto: PZPN 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *