Złoty medal RKS Raków Częstochowa w restauracji McDonald’s®


12 maja w restauracji McDonald’s przy ul. Drogowców 1 w Częstochowie będzie można zobaczyć złoty medal za Mistrzostwo Polski wywalczony przez drużynę czerwono-niebieskich w ubiegłym sezonie. Dodatkowo goście zagrają w piłkę nożną pod okiem trenerów RKS Raków Częstochowa na specjalnie przygotowanym mini boisku na terenie restauracji. Najmłodsi kibice mogą skorzystać z malowania buziek na klubowe barwy i przybić piątkę z maskotką – Rycerzem Medalikiem!

 

Sport odgrywa ważną rolę w życiu lokalnych społeczności. Wie o tym franczyzobiorca McDonald’s Polska, Konrad Bajor, który prowadzi restaurację przy ul. Drogowców 1 w Częstochowie, a od 2021 roku wspiera klub RKS Raków Częstochowa. W ramach współpracy sponsorskiej, Konrad Bajor wraz ze swoimi pracownikami i klubem kolejny raz przenosi piłkarskie emocje ze stadionu do swojej restauracji.

 

Współpraca z RKS Raków Częstochowa narodziła się z mojej pasji do sportu. Cieszę się, że mogę być wspierać klub, który jest ważny dla mieszkańców Częstochowy. To z myślą o nich organizuję akcje, które fanom czerwono-niebieskich dostarczają wiele pozytywnych wrażeń mówi Konrad Bajor, franczyzobiorca McDonald’s Polska.

 

12 maja w restauracji McDonald’s przy ul. Drogowców 1 na gości czekają:

  • wystawa złotego medalu drużyny, wywalczonego w ubiegłym sezonie,
  • mini boisko do gry w piłkę nożną na terenie zielonym restauracji (od strony wiaduktu),
  • trenerzy klubu RKS Raków Częstochowa,
  • Rycerz Medalik – maskotka klubu,
  • stanowisko z malowaniem buziek na czerwono-niebieskie barwy,
  • gadżety klubowe i McDonald’s.

 

Atrakcje będą dostępne w godzinach: 16:00 – 20:00.

fot. Grzegorz Przygodziński

Radość Rakowa po zdobyciu złotego medalu

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *