Policja poszukuje zaginionego Tomasza Tarczyńskiego z Częstochowy


Trwają poszukiwania 52-letniego Tomasza Tarczyńskiego, który w dniu 21 grudnia 2023 roku oddalił się z miejsca zamieszkania. Osoby, które widziały zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 858 1255 lub 112.

Komisariat Policji VI w Częstochowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym 52-letnim Tomaszem Tarczyńskim. Osoba zaginiona opuściła miejsca zamieszkania w godzinach nocnych z dnia 21 na 22 grudnia 2023 roku w Częstochowie. Osoba ostatni raz widziana w okolicach rodzinnych ogródków działkowych „Sarenka II” przy ulicy Kusocińskiego w Częstochowie. Zaginiony do tej pory nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: około 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy czarne z siwym nalotem o długości do uszu – charakterystycznie zaczesywane do tyłu. Kilkudniowy zarost na twarzy. Oczy niebieskie.
Cecha charakterystyczna – blizna na czole nad prawym łukiem brwiowym.

Brak informacji na temat aktualnego ubioru.

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji VI w Częstochowie 34 47 858 16 11, lub z najbliższą jednostka Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *