Uroczystości pogrzebowe druhny Eugenii Kubańskiej


Pogrzeb śp. druhny Eugenii Kubańskiej odbędzie się w Dłutowie k. Pabianic (woj. łódzkie). Msza Święta w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Trzech Króli rozpocznie się o godzinie 14.

St. aspirant  w stanie spoczynku Eugenia Kubańska zmarła 27 sierpnia 2022 roku, o czym powiadomiła Komenda Powiatowa PSP w Kłobucku. Pani Eugenia była długoletnim funkcjonariuszem Komendy Rejonowej Straży Pożarnych w Kłobucku, a w  latach 1982-1985 Komendantem Rejonowym Straży Pożarnych w Kłobucku – na to stanowisko została powołana rozkazem Komendanta Wojewódzkiego płk. Lucjana Mędrzyckiego.  Podlegało jej wówczas  52 zawodowych strażaków oraz 128 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Uroczystości pogrzebowe śp . Eugenii Kubańskiej odbędą się 1 września o godz. 14.00 w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i Trzech Króli w Dłutowie, przy ul. Głównej 52, 95-081 Dłutów pow. pabianicki.
Informujemy, że dla chętnych do odprowadzenia w ostatniej drodze druhny Eugenii Kubańskiej będzie podstawiony zostanie autokar zorganizowany przez Powiat Kłobucki.  Na godzinę 11:30 (w czwartek, 1 września) zaplanowany jest wyjazd spod Starostwa Powiatowego w Kłobucku. 
Ważne! Telefon na Sekretariat Starostwa, gdzie można zgłaszać chęć udziału w wjeździe 34310 95 00
fot. PSP Kłobuck
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *