19-letnia Katarzyna jest o krok od zdobycia tytułu Anioła Polski 


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak z malowniczego miasta jak Częstochowa może wyjść piękność, która zdobywa serca jury i publiczności w ogólnopolskim konkursie piękności? Nasza bohaterka, dziewczyna z tego urokliwego miejsca, właśnie zrobiła to, stając na wybiegu Angel of Poland! Podbiła serca na półfinale, który odbył się w Katowicach 8 lipca 2023 roku. Ta pełna pasji i charyzmy dziewczyna, jest już w finale wydarzenia, gdzie z dumą reprezentuje swoje miasto – Dębicę. Dzieli się z nami swoją historią i uczuciami, które towarzyszyły jej w drodze do tytułu „miss Anioła Polski”. 

 

Tajemnice Serca Anioła 

W wieku 19 lat, Kasia może już pochwalić się osiągnięciami. Niedawno zakończyła etap edukacji w bardzo pomyślny sposób, zdając z dobrym wynikiem egzamin maturalny. Ale to nie koniec jej drogi, to dopiero początek kolejnych wyzwań.

Już od dwóch lat Kasia wkracza na ścieżkę modelingu, gdzie wyznacza własne trendy i doskonali swoje umiejętności. Jej obecność na wybiegach i w kadrach obiektywów to nie tylko udział w sesjach, to tworzenie historii pełnych szczerych ekspresji. Jej pasją jest także pole dance, które staje się źródłem wewnętrznej siły kobiety i radości. To dla niej nie tylko ćwiczenia, to po prostu pasja, którą kocha. W codziennej zaś rzeczywistości Kasia angażuje się w branżę telekomunikacyjną, w której regularnie pracuje.

Chociaż dotychczasowy etap w cale nie jest nudny, Kasia nie zamierza spocząć na laurach. Z determinacją patrzy w przyszłość, a w jej oczach widzimy iskrę chęci do zmiany. Sama przedstawia to słowami: Chcę zmienić coś w swoim życiu, przeżyć nową i nieznaną mi przygodę.

Podczas całego konkursu pomimo początkowego stresu zaprezentowała klasę zarówno na wybiegu, jak i podczas swoich wypowiedzi, co zdradzają nam jurorzy po konkursie półfinałowym. Reprezentantka Częstochowy w konkursie Angel of Poland, to jedyna w swoim rodzaju postać, która łączy talent i determinację w osiąganiu sukcesów.

Do zdobycia korony polskiego Anioła potrzeba czegoś więcej 

Podczas konkursu Angel of Poland liczy się nie tylko uroda, ale przede wszystkim wewnętrzne piękno i pozytywny wpływ na innych.  ma w sobie coś wyjątkowego, co przyciąga i zachwyca. Jej ambicje, pasja i marzenia napędzają ją do walki o koronę Angel of Poland. Pragnie zainspirować innych i udowodnić, że na piękno składają się głównie wyjątkowe cechy osobowości. Czy jednak to wystarczy, aby spełniła swoje marzenia i została Angel of Poland?

Cały konkurs Angel of Poland organizowany jest drugi rok z rzędu, co czyni go najmłodszym tego rodzaju konkursem. Zyskuje jednak coraz większą popularność wśród dziewczyn. W tym roku w półfinale brało udział aż 51 uczestniczek. W jury zasiadły takie osoby jak m.in. Miss różnych konkursów piękności: Klaudia Trajdos, Adrianna Sulej, Ola Januszewska, znane ze swoich marek osobistych influencerki: Julia Szponer, Karolina Tokarska oraz tamtoroczna Angel of Poland – Roksana Cieplińska

Sekrety konkursu…

Organizatorem Angel of Poland jest Damian Maciuszek, założyciel Cristal Premium Events. Znany jest z prowadzenia lifestyle’u Digital Nomada i życia na własnych zasadach. Specjalizuje się w monetyzowaniu marki osobistej, dzięki wdrażaniu odpowiednich strategii marketingowo-sprzedażowych.

Angel of Poland to okazja na wyeksponowanie największych talentów, które mogą rozwinąć się w karierze modelingu. To nie tylko walka o tytuł, ale także szansa na promowanie wartości, które są ważne dla danej uczestniczki. Udział w konkursie otwiera drzwi poczatkującym uczestniczkom do świata mediów i mody, a same dziewczyny pokazują swoje wszechstronne możliwości i talenty.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie: https://angelofpoland.com/

Droga do finału nie jest łatwa 

Wszystko zaczęło się od zwykłego wypełnienia formularza. Po weryfikacji zgłoszenia, Katarzyna musiała wykonać kilka zadań, by wyrazić swoje zaangażowanie konkursem. Pozowanie do zdjęć czy nakręcanie rolek to tylko kilka trudności, z jakimi musiała się zmierzyć. Pasja, cele, zainteresowania oraz ambicje też odgrywały bardzo istotną rolę.

W ramach eliminacji półfinałowych, uczestniczka wystartowała w 3 kreacjach: czarnym sportowym looku, stroju kąpielowym, a także w sukni wieczorowej. Katarzyna już od początku musiała wykazać się otwartością oraz nienagannością wypowiedzi, mierząc się z podchwytliwymi pytaniami jurorów. W drugiej części liczyła się umiejętność catwalku oraz elegancja prezentacji na wybiegu.

Część pokazową można podsumować opiniami jury, które przyznało, że Oliwia pokazała swoją klasę i oryginalność. Bardzo doceniono ją również za szczere i niekonwencjonalne wypowiedzi. Teraz świat mediów i modelingu stoi przed nią otworem. Jej kolejnym krokiem będzie udział w kampaniach influencerskich, bilboradowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowych dla znanych marek, ale co najważniejsze przygotowanie do finału.

Korona w rękach Katarzyny? 

19 letnia Katarzyna ma więc wiele do udowodnienia. Jej marzenia oraz ambicja sprawiają, że dumnie walczy o koronę Angel of Poland. Jak jednak poradzi sobie z ciążącą na niej presją? Tego dowiemy się już w finale.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *