Rozrywkowe systemy motywacyjne – karty podarunkowe Cinema City dla biznesu


Opieka medyczna, dopłaty do wakacji czy karty sportowe – to najpopularniejsze świadczenia płacowe, zwane powszechnie benefitami. Atrakcyjne wynagrodzenie to nie wszystko – obecnie coraz więcej pracowników, zanim podejmie pracę, zwraca uwagę na dodatkowe benefity, jakie oferuje pracodawca. Jakie korzyści przyciągną pracowników? Zdecydowanie te rozrywkowe! Bezustanna produktywność w końcu wyczerpie każdego – relaks to nieodłączny element dnia!

Motywacja, większa wydajność, lojalność wobec przedsiębiorstwa – benefity pełniące rolę systemów motywacyjnych są popularnym sposobem zarówno na przyciąganie nowych, jak i utrzymywanie stałych pracowników. Opieka medyczna oraz karty sportowe będące jednymi z najczęstszych ofert proponowanych przez pracodawców, obecnie stanowią standardowy element oferty. W związku z tym pracodawca powinien wyróżnić się na tle innych firm przygotowując atrakcyjną ofertę, która zaskoczy i zadowoli zespół. Ciekawą alternatywą jest karta podarunkowa z voucherami do kina, oferowana w formie benefitu dla pracowników. To prawdziwy strzał w dziesiątkę! Możliwość oglądania filmów w komfortowych salach kinowych jest znakomitym pomysłem na spędzenie wolnego czasu po ciężkim dniu pracy. Karty podarunkowe w formie systemu motywacyjnego są oryginalnym rozwiązaniem, które zdecydowanie warto rozważyć. W końcu kto nie lubi usiąść po pracy w wygodnym fotelu i rozkoszować się przekąskami i dobrym filmem?

Cinema City przygotowało specjalną ofertę dla przedsiębiorców, którzy oprócz standardowych benefitów, jakie proponują pracownikom, dbają o różnorodność oferty i chcą wprowadzić nowe, urozmaicone możliwości spędzania wolnego czasu. Karta podarunkowa Cinema City dla biznesu, na którą można dodać dowolną ilość kodów, czyli tzw. voucherów na seans, umożliwia indywidualny wybór filmu i to w dowolnym momencie. Ponadto dodatkową ofertę stanowią karty z logotypem firmy, które są doskonałym rozwiązaniem dla firm wykorzystujących vouchery jako nagrody w akcjach promocyjnych i konkursach.

Dodatkowe korzyści mogą zachęcić do pozostania w danej firmie na dłużej, dlatego warto wprowadzić takie, które okażą się przydatne i atrakcyjne dla pracowników.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

r

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *