Ivi López skradł show na Gali PKO Bank Polski Ekstraklasy!


Pomocnik sezonu, król strzelców, a w tym ta najważniejsza – Piłkarz Sezonu trafiła do Iviego Lopeza. Ivi Lopez zgarnął wszystkie trzy nagrody za zakończony właśnie sezon PKO Bank Polski Ekstraklasy. Gracz Rakowa Częstochowa był bezkonkurencyjny!

Gala PKO Bank Polski Ekstraklasy, która odbyła się w warszawskim Studiu ATM zgromadziła wielu znakomitych gości związanych z piłką nożną – z władzami Spółki Ekstraklasa S.AMarcinem Animuckim oraz władzami PZPN – z Prezesem Cezarym Kuleszą na czele.

Na uroczystości była również obecna silna reprezentacja Rakowa Częstochowa, w tym nominowani do nagródTrener Marek Papszun, Vladan Kovačević, Patryk Kun, Fran Tudor i…Ivi López. I właśnie Hiszpan został niekwestionowanym bohaterem i gwiazdą Gali wręczenia nagród za miniony sezon w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy!

Pomocnik Rakowa Częstochowa był najczęściej wychodzącym na scenę w trakcie gali PKO Bank Polski Ekstraklasy, która tradycyjnie podsumowała właśnie zakończony sezon na polskich boiskach. Hiszpan najpierw zgarnął statuetkę dla najlepszego gracza na swojej pozycji, a następnie formalnie odebrał również gratulacje za największą skuteczność strzelecką spośród wszystkich zawodników występujących w naszej najważniejszej lidze.

Król strzelców poprzedniego sezonu odebrał również tę najważniejszą nagrodę: Tytuł Piłkarza Sezonu!

Wśród nagrodzonych piłkarzy Rakowa Częstochowa był również bramkarz- Vladan Kovačević, który otrzymał statuetkę dla najlepszego golkipera sezonu!

Autor: Przemysław Pindor 

Foto: Jakub Ziemianin (RKS Raków Częstochowa) 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *