Żużel w pigułce


* Znany jest już skład szerokiej żużlowej reprezentacji na sezon 2006. To spośród tych zawodników PZM ogłosi nominacje do reprezentowania barw narodowych w zmaganiach o medale drużynowych mistrzostw świata. Wśród dziesięcioosobowych składów drużyn seniorów oraz juniorów Złomrex Włókniarz Częstochowa ma po jednym przedstawicielu: Sebastiana Ułamka oraz Mateusza Szczepaniaka.

* Przeciwnikami częstochowskiej drużyny w przedsezonowych meczach sparingowych będą ekipy z Rybnika i Tarnowa. Pierwsze spotkanie kontrolne Włókniarz rozegra 19 marca w Rybniku. Cztery dni później, czyli 23. marca dojdzie do rewanżu w Częstochowie. RKM Rybnik to nie jedyny przedsezonowy przeciwnik częstochowian, bowiem 1. kwietnia “lwy” zawitają do Tarnowa. Do rewanżu dojdzie natomiast następnego dnia w mieście “świętej wieży”.
* W marcu, w Hali Polonia zorganizowana zostanie oficjalna prezentacja drużyny. Na imprezie tej ma pojawić się cały zespół Włókniarza, z obcokrajowcami na czele. Dokładny termin prezentacji nie został jeszcze ustalony.
Zebrał

PAW

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *