Zderzenie w Częstochowie


Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu przy ul. Makuszyńskiego z Aleją Marszałkowską – Częstochowa

 

W czwartek 11 maja br. około godz. 10.25 w Częstochowie na skrzyżowaniu ulicy Makuszyńskiego z Aleją Marszałkowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 47-letni kierowca audi, wyjeżdżając z ulicy Makuszyńskiego, niedostosowań się do znaku STOP i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą skody. Na skutek zderzenia z obrażeniami ciała do szpitala przewieziono 50-letniego kierującego skodą. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają częstochowscy policjanci.

POLICJA APELUJE

Pomimo, że na drogach panują dobre warunki atmosferyczne, to pamiętajmy: nasze zachowania i podejmowane decyzje mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Kierowco jedź ostrożnie, przestrzegaj przepisów, dostosuj prędkość, bądź cierpliwy i zwracaj uwagę na innych uczestników. Apelujemy o rozsądek za kółkiem i unikanie brawury.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Foto: KMP w Częstochowie

DG

 

Podziel się:

1 komentarz

  • Dominik pisze:

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *