TENISOWE WIEŚCI

Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych w tensie stołowym

Po raz 19. w Częstochowie (7-11.11) o tytuły mistrza Polski rywalizowali klerycy. Pierwszą piłkę odbili abp Wacław Depo i ks. rektor Grzegorz Szumera . W sali gimnastycznej WSD w turnieju drużynowym zwyciężyli klerycy z Białegostoku , którzy w finale pokonali Kalisz, brązowy medal wywalczyli alumni z Legnicy.
Turniej indywidualny zakończył się wygraną kl. Piotra Sady ( Białystok) z Pawłem Sawickim ( Białystok) ,a trzeci był Ireneusz Gierczycki z Opola.
Mistrzostwa zostały bardzo dobrze przygotowane przez członków AZS WSD . Główną nagrodę ufundował pan Krzysztof Witkowski z firmy President.

VII Memoriał im. Partyka Lebek
W Akademickim Centrum Sportowym odbył się turniej poświęcony Patrykowi (zginął śmiercią tragiczną). rywalizowali studenci, młodzież oraz zawodnicy AZS . Pierwsze miejsce zdobyła Joanna Ściblak , przed Bartoszem Tomaszczykiem.