Gazeta Częstochowska LIVE: RKS Raków Częstochowa – KS Ruch Chorzów


Bardzo serdecznie zapraszamy na Tekstową relację LIVE ze spotkania 26.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Raków Częstochowa będzie podejmował chorzowski Ruch. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę, 30.marca br. o godzinie 12:30 a naszą Tekstową relację LIVE będzie można śledzić na oficjalnej stronie Gazety Częstochowskiej w specjalnie przygotowanym do tego artykule. Podczas tekstowej relacji LIVE będzie można szczegółowo śledzić przebieg wydarzeń na boisku, “minuta po minucie”. Początek Tekstowej relacji LIVE od godziny 12:10. Uwaga! Strona nie odświeża się sama!

W drużynie “Niebieskich” występuje dwóch zawodników związanych w przeszłości z Rakowem Częstochowa: 23-letni pomocnik Wiktor Długosz wypożyczony z drużyny Mistrza Polski do końca obecnego sezonu z opcją pierwokupu oraz były zawodnik Rakowa, 38-letni pomocnik – Tomasz Foszmańczyk.

Pierwszy z graczy w tym sezonie rozegrał łącznie dziesięć spotkań (9 w PKO Bank Polski Ekstraklasie i jeden w Fortuna Piłkarskim Pucharze Polski). Natomiast drugi zawodnik na boisku zameldował się trzynastokrotnie ( 12 w PKO Bank Polski Ekstraklasie i jeden raz w Fortuna Piłkarskim Pucharze Polski).

Autor: Przemysław Pindor

Foto: Grzegorz Przygodziński

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *