Kolarski Puchar Polski w Koziegłowach


Z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada odbył się w Koziegłowach XLIV Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy. Był to zarazem X Memoriał Zygmunta Chmurzewskiego i IX Memoriał Daniela Jurczyka. Impreza zaliczana jest do cyklu Pucharu Polski.

 

 

W tym roku w rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek, a wśród nich reprezentanci MGLKS Błękitni CLAREX-LOFT4U Koziegłowy. Koziegłowski klub jest organizatorem zawodów.

Pamiątkowe statuetki dla najlepszych oraz nagrody wręczyli: Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, wicestarosta Powiatu Myszkowskiego Mariusz Morawiec, Sekretarz GiM Koziegłowy Krzysztof Bąk oraz dyrektor wyścigu Andrzej Chmurzewski.

 

W Elicie zwyciężył Patryk Stosz (Voster ATS Team) przed Ondrejem Zelenym (eleven black.et) i Szymonem Pomianem (Cartusia). Najlepiej z “Błękitnych” zaprezentował się Antoni Łuków, który zajął w Orlikach 4. miejsce. Wychowanek Błękitnych, Jakub Musialik (obecnie KK Tarnovia Tarnowo Podgórne) był w Orlikach 5. W juniorach 6. dojechał do mety Oskar Maśka (Błękitni).

 

 

Wyniki wyścigu dostępne są w pliku http://akces-sport.pl/wp-content/uploads/2022/11/20221111w.pdf?fbclid=IwAR3mFUNKxeraGItnEHbghvhYhvDvmOtnyinMfUYean2DzYV2KNmZAvQEQAM

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *