“Razem z Wami wrócimy do DOMU” – akcja crowdfundingowa Skry Częstochowa!


W najbliższym czasie Skra Częstochowa wystartuje z akcją crowdfundingową! Włodarze klubu wierzą, że z pomocą i wsparciem kibiców wkrótce powrócą do swojego domu – na Stadion Miejski przy ulicy Loretańskiej, który aktualnie przechodzi gruntowną modernizację.

Akcja, organizowana we współpracy z platformą Beesfund, ma na celu pozyskanie środków pieniężnych niezbędnych do sfinansowania budowy nowych trybun oraz infrastruktury około stadionowej, co pozwoli dokończyć modernizację stadionu przy ulicy Loretańskiej.

Kibice, wspierając klub, będą mogli automatycznie nabyć część akcji spółki Skra Częstochowa S.A. Wiąże się to także z benefitami, dzięki którym poczują się wyjątkowo. Oprócz przekazania akcji, otrzymają podziękowanie od klubu w postaci m.in. oficjalnego certyfikatu potwierdzającego nabycie akcji Skry, dostępu do zamkniętej grupy inwestorów na Facebooku, karnetu na pierwszy pełny sezon Skry na „Lorecie” czy miejsca na pamiątkowej tablicy dla akcjonariuszy. A to jeszcze nie wszystko, na co będą mogli liczyć ludzie, którzy zdecydują się wspierać klub spod Jasnej Góry.

Kilka lat temu podobną akcję przeprowadziła Wisła Kraków. Wówczas inicjatywa zakończyła się sukcesem, wszak nowi włodarze „Białej Gwiazdy” zebrali kilka milionów złotych na dalsze funkcjonowanie klubu.

Wracając jednak do Skry, warto zaznaczyć, że klub od lat oferuje możliwości młodym zawodnikom z naszego miasta. W akademii, która wyróżniona jest Złotą Gwiazdką PZPN, trenuje około 500 dzieci.

Największym problemem Skry od lat pozostaje infrastruktura stadionowa. Zespół jest zmuszony rozgrywać mecze na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. Zarząd klubu robi jednak wszystko, by w najbliższym czasie powrócić na Loretańską. Modernizacja już trwa, ale sukces akcji crowdfundingowej ma stanowić zwieńczenie projektu i nowe otwarcie dla pierwszoligowej drużyny.

Już wkrótce klub poda więcej szczegółów dotyczących akcji.

Foto/Źródło: KS Skra Częstochowa 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *