Dary od Europosłanki, Posła i Wojewody


26 listopada prezenty dla trojaczków ze Zrębic przywiózł do Urzędu Gminy Olsztyn wicewojewoda śląski, Robert Magdziarz.
Dary w postaci nowoczesnej stacji pary i pampersów wojewoda przekazał w Urzędzie Gminy Olsztyn tacie trojaczków – Łukaszowi Kozieł.

Robert Magdziarz złożył gratulacje młodemu tacie, zadeklarował też swoją pomoc, gdyby taka okazała się potrzebna w przyszłości.
Gość przywiózł także przedmioty na licytacje, która odbędzie się 30 listopada, podczas XII Charytatywnego Balu Miłośników Gminy Olsztyn, przekazane od wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka. Jest to pióro sygnowane symbolami narodowymi oraz oryginalnie oprawione serwetki koniakowskie i grafiki.

 

Ponadto dzięki europosłance Jadwidze Wiśniewskiej na balu charytatywnym 30 listopada będzie można wylicytować wyjazd studyjny do Brukseli dla dwóch osób. Zmywarkę do naczyń, kuchnię elektryczną, okap nad nią, dzięki wsparciu posła na Sejm Mariusza Trepki przekaże rodzinie firma Electrolux. Do zlicytowania będą także m.in.: obraz olejny od Premiera Mateusza Morawieckiego, obrazy: Krystyny Szwajkowskiej, Jacka Łydżby, Izy Kity, Arkadiusza Nicera, Kamili Sitak, lot balonem, lot śmigłowcem. Volvo cars Częstochowa dało na licytację samochód z pełnym bakiem do wypożyczenia na weekend, Katarzyna Grochola przekazała książkę z dedykacją.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *