Życzenia Wiceministra Kultury z okazji 30-lecia Częstochowskiego Hospicjum


 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

Sekretarz Stanu

Szymon Giżyński

Warszawa, 17.11.2023 r.

Szanowna Pani Anna Kaptacz

Prezes Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej

 

Szanowna Pani Prezes! Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na uroczystą galę jubileuszową 30-lecia Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej. Niestety, z uwagi na podjęte wcześniej obowiązki, nie będę mógł osobiście wziąć udziału w tym ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu.

Pragnę wyrazić wdzięczność oraz przekazać wyrazy uznania dla nieprzerwanej misyjnej działalności Państwa Stowarzyszenia. Od 30 lat niosą Państwo pomoc i zapewniają profesjonalną, troskliwą opiekę najbardziej potrzebującym – ciężko chorym pacjentom. Działalność Stowarzyszenia może stanowić wzór dla innych hospicjów w kraju; co roku organizują Państwo szereg wydarzeń
o charakterze charytatywnym, w tym cykliczny Marsz Nadziei. Dzięki tym inicjatywom poruszają Państwo serca mieszkańców Częstochowy na rzecz osób starszych i ciężko chorych. Za tę wielką pracę bardzo Państwu dziękuję.

Szanowni Państwo! Z okazji 30-lecia działalności Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej życzę wszelkiej pomyślności, wytrwałości i pasji w dalszym pełnieniu tak szlachetnej misji oraz kolejnych dziesiątek lat owocnej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy i regionu częstochowskiego.

Z wyrazami szacunku

 Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Poseł na Sejm RP Szymon Giżyński

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *