Uwaga objazdy / W dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2021 r. zamknięte rondo Legionów / Żużlowa


Biuro Inżyniera Ruchu UM Częstochowy informuje, że z powodu asfaltowania przebudowanego ronda na skrzyżowaniu ulic Legionów i Żużlowej, od godziny 16:00 w piątek 30 lipca do wieczora w niedzielę 1 sierpnia 2021r, zostanie ono wyłączone z ruchu autobusowego.
Będą obowiązywały następujące objazdy

Linia nr 11: w dzielnicy Zawodzie będzie kończyć i rozpoczynać kursy na przystanku OLSZTYŃSKA, obsługując po drodze przystanki przy ulicy Orlik – Rückemanna. Jednocześnie wszystkie przystanki na odcinku Faradaya – Kusięcka KSSE – Legionów będą zawieszone.
W piątek 30 lipca jako ostatnia „11” do ulicy Legionów pojedzie autobus mający odjazd o 14:38 z Cmentarza św. Rocha (15:02 na Starym Rynku) i odjedzie z pętli Legionów o 15:46.
Linia nr 35: w dzielnicy Zawodzie będzie kończyć i rozpoczynać kursy na przystanku OLSZTYŃSKA, kursując od ulicy Hutników zgodnie z obowiązującym od 1 lipca objazdem przez Dąbie. Trasa od Stadionu Miejskiego do pętli Kusięcka KSSE / Legionów będzie zawieszona.
W piątek 30 lipca jako ostatnie „35” do pętli Kusięcka KSSE pojedzie autobus mający odjazd o 14:15 z Zajezdni MPK i odjedzie z pętli Kusięcka KSSE o 15:10.
W celu zapewnienia dojazdu do Strefy Ekonomicznej, zostaje uruchomiona linia zastępcza nr 39 na następującej trasie:
DWORZEC GŁÓWNY PKP – Al. Wolności – Al. Najświętszej Maryi Panny – Krakowska/Kanał Kohna – Al. Wojska Polskiego – Al. Pokoju – Kucelin – Odlewników – Legionów (z przejazdem przez pętlę przy zakładzie Cooper Standard) – powrót Legionów – Strefowa – KUSIĘCKA KSSE.
W piątek 30 lipca, pierwszy odjazd linii nr 39 z DWORCA GŁÓWNEGO PKP nastąpi o godzinie 15:03, a z pętli KUSIĘCKA KSSE o 16:10. W sobotę i niedzielę linia nr 39 będzie kursować przez cały dzień.
Podczas trwania objazdu, nie będą obsługiwane przystanki: WSPÓLNA, ŻUŻLOWA, ZŁOTA, URZĄD CELNY i HALLERA.
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *