Zefir – Drakkar zbiera sukcesy

PORAJ

Wyśmienicie spisują się zawodnicy porajskiego Klubu „Zefir – Drakkar” w pucharowych regatach. W tym sezonie odnotowali już wiele zwycięstw i bardzo udanych startów.
Na jeziorze nieopodal Pszczyny 16 i 17 czerwca odbyły się regaty w ramach Pucharu Polski. Gminę Poraj i Yacht Club „Zefir-Drakkar” reprezentowało dwóch zawodników: w wyścigach Karolina Skóra zajęła siedemnaste miejsce, a Maciej Brymora uplasował się na czwartej pozycji. Tydzień później ekipa „Zefir-Drkkar” startowała w Pucharze Czterech Jezior w Ostrowach. Gminę oraz Zefir reprezentowało 8 zawodników. Maciej Brymora zajął 1 miejsce, Karolina Skóra – drugie, Jakub Zębik – trzecie, Maciej Jarosz – czwarte, Maria Grabska – ósme, Damian Dziedzic – dziewiąte, Piotr Grabski – czternaste (ajmłodszy zawodnik – 7 lat), Mateusz Skóra – piętnaste. W kolejnym tygodniu rozegrany został Puchar Polski na Jeziorze Żywieckim. Porajski Yacht Club wystawił czworo zawodników. Jakub Zębik zdobył czwarte miejsce, Maciej Brymora – piąte, Maria Grabska – dziesiąte, Aleksandra Brymora – dwudzieste pierwsze.
Młodzi zawodnicy YC “Zefir – Drakkar” w regatowych zmaganiach spisują się wyśmienicie