Pomóż wdowom i sierotom po poległych policjantach


WIRTUALNA AKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJI POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH „WIOSNA NA OKRĄGŁO”

 

Komenda Miejska Policji zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wirtualnej akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach „Wiosna na okrągło”. Aby wziąć udział w akcji należy w terminie od 15 maja do 15 czerwca br. przejechać dowolny dystans przez minimum 25 minut i udokumentować go, rejestrując się wcześniej online pod adresem zapisyonline.pl. Zwycięzcą może zostać każdy, a do wygrania jest wspaniała nagroda – satysfakcja z okazanego wsparcia, a także z pewnością niejeden uśmiech na twarzach podopiecznych Fundacji.

Akcja, której organizatorem jest Wydział Prezydialny Gabinetu KGP i  Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, ma charakter charytatywny. Jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, integracja, realizacja pasji a także wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – opłaty startowe wnoszone są w formie darowizny na rzecz Fundacji. Zapisy odbywają się online pod adresem zapisyonline.pl.

Zgłoszeni do akcji mają obowiązek pokonać dowolny dystans w 25 minut (rower, rolki, hulajnoga, deskorolka inne pojazdy „na kółkach” napędzane siłą mięśni) w dozwolonym dla rodzaju aktywności i bezpiecznym miejscu. Uczestnicy są zobowiązani do udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie zdjęcia lub print screen z aplikacji lub smartwatcha (dystans, czas przejazdu i data) w terminie od 15 maja do 15 czerwca 2023 r. na adres: wyniki@zapisyonline.pl.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Foto: KMP w Częstochowie

DG

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *