Dobre występy Katarzyny Ślifirczyk

TENIS STOŁOWY

W Zawierciu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Tenisie Stołowym. Dobrze spisała się w nich reprezentantka AZS- AJD Katarzyna Ślifirczyk. W grze pojedynczej reprezentanta częstochowskiego klubu zdobyła srebrny medal. W finale Ślifirczyk uległa Annie Rusin z Gliwic. Ponadto wspólnie z koleżanką klubową – Joanną Żyłą tryumfowały w grze podwójnej zdobywając złoto. Żyła została sklasyfikowana w przedziale miejsc 9-12.
Ślifirczyk była jedyną reprezentantką częstochowskiego klubu w 81. Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów, które odbyły się w dn. 1-3 lutego w Ostrudzie. Nie powiodło się jej w grze pojedynczej. W tej konkurencji sklasyfikowana została na pozycjach w przedziale 33-46. Największy sukces osiągnęła w deblu, gdzie wspólnie z Mają Krzewicką wywalczyły brązowy medal. W grze mieszanej Ślifirczyk z Łukaszem Nadorskim z Radzynia Podlaskiego znaleźli się na miejscach z przedziału 5-8.