Akademia Norwidziaka z Exact Systems Norwid zorganizowała festyn dla ojców i synów: „Syn, Tato, Lato”


Siatkarska rywalizacja na piasku, rodzinna atmosfera, konkursy dla dzieci z animacjami. W sobotę przy Galerii Jurajskiej odbył się siatkarski festyn: „Syn, Tato, Lato” organizowany przez Akademię Norwidziaka funkcjonującą w Exact Systems Norwid Częstochowa.

To było rodzinne spotkanie ojców z synami, ale nie zabrakło też mam, sióstr i córek. W sobotę, 26.czerwca br. na boiskach do siatkówki plażowej przy Galerii Jurajskiej Akademia Norwidziaka zorganizowała rodzinny festyn siatkarski: „Syn, Tato, Lato”. To kolejny event przygotowany przez klub Exact Systems Norwid. Podczas zawodów grze młodych siatkarzy z Akademii Norwida przyglądał się nowy przyjmujący Exact Systems Norwida Kamil Długosz, który przeszedł do częstochowskiego klubu z grające w PlusLidze Stali Nysa.

W turnieju rywalizowało kilkanaście par. Duety grały w kategorii do 15 lat oraz powyżej 15 lat (syn). Kategorię do lat 15 wygrali Bartek i Piotr Lewandowscy. Piotr Lewandowski wspólnie z Lesławem Walaszczykiem rozegrali też mecz pokazowy z częstochowskimi sędziami i dziennikarzami. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 w setach. Z uwagi na brak siły nie grano tie-breaka…

To było świetne rozpoczęcie wakacji w rodzinnej atmosferze – powiedział wiceprezes Exact Systems Norwid i główny sponsor festynu Lesław Walaszczyk.Siatkówka plażowa pokazuje efekty ciężkiej całosezonowej pracy młodzieży, gdzie 11-14 latkowie stanowią o sile par mierzących się w systemie tat-syn. Wielkie gratulacje dla wygranych, ale również dla wszystkich uczestników festynu.

Sponsorem festynu była firma Exact Systems czyli główny sponsor Klubu Sportowego Norwid Częstochowa. Festyn przygotowali trenerzy z Akademii Norwidziaka: Adrian Kraś i Tomasz Kryński czyli jednocześnie siatkarze 1-ligowego Exact Systems Norwida.

Foto: Bartek i Piotr Lewandowscy i Lesław Walaszczyk

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *