Fielmann w nowej siedzibie


19 grudnia firma optyczna Fielmann otworzyła nowy salon przy Al. NMP 33 w Częstochowie. W dniu otwarcia salon był oblegany przez klientów, zainteresowanych nowymi propozycjami i promocjami, przygotowanymi z okazji uroczystego otwarcia.

Fielmann od wielu lat ma swoją siedzibę w Galerii Jurajskiej. Firma dała się poznać z najlepszej strony – dobrych cen i profesjonalnej obsługi. W swej ofercie ma bezpłatną usługę badania wzroku. Teraz, jak informuje kierownik Fielmanna Małgorzata Matuszczak, firma całkowicie przeniesie się do centrum Częstochowy z Galerii Jurajskiej.

Firma Fielmann powstała w 1972 roku w Niemczech. W listopadzie br. pod jej szyldem działało w Europie 775 salonów optycznych, w Polsce jest ich 20. W 2018 roku firma sprzedała ponad osiem milionów par okularów i wygenerowała obrót w wysokości 1,65 miliarda euro. Od początku istnienia Fielmann sprzedał ponad 160 milionów par okularów. Okulary tej marki nowi w Europie ponad 2 miliony osób.
– Chcemy się stać głównym graczem w branży w regionie. Mamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie optyki, którzy służą profesjonalną poradą. Nasze okulary są najwyższej jakości, oferujemy tysiące wzorów oprawek w korzystniej cenie. Pragniemy, aby w naszym salonie klienci czuli się najważniejsi, dowartościowani – podkreśla zastępca Dyrektora Generalnego Fielmann Dariusz Sądowski.

Podziel się:

1 komentarz

  • IRENEUSZ HOFMAN pisze:

    bardzo dziekuje za bardzo mila i profesjonalna obsluge w oddziale szczecin filman ul.w.polskiego przez pania EDYTDA HUBKA z

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *