Z RAPORTÓKI POLICJANTA. Gratulacje Komendanta Policji


Komendant Miejski Policji w Częstochowie insp. Dariusz Kiedrzyn zaprosił dzisiaj do siebie reprezentację naszego garnizonu, która zajęła III miejsce w IV Międzynarodowym Turnieju Mundurowych Formacji Konnych w Łodzi. Szef częstochowskich policjantów osobiście pogratulował im wyniku i z dumą umieścił na honorowym miejscu zdobyty przez nich puchar.

Inspektor Dariusz Kiedrzyn osobiście pogratulował dzisiaj swoim policjantom z reprezentacji, która wzięła udział w IV Międzynarodowym Turnieju Mundurowym Formacji Konnych Łódź 2024.

Wśród wielu drużyn z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i z Niemiec, policjanci z Ogniwa Konnego w Częstochowie zajęli III miejsce w kategorii najlepsza polska drużyna.

Starszy sierżant Katarzyna Lewińska-Stępniewska na koniu Larnaka oraz starszy sierżant Wojciech Grajcar na Wanie, dumnie reprezentowali śląski garnizon.

Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Częstochowie wyraził słowa uznania za osiągnięte w zawodach wyniki, które skutkowały zajęciem miejsca na podium. W rozmowie z mundurowymi docenił ich wkład i zaangażowanie w przygotowanie do zawodów oraz sportową postawę.

Zdobyty przez policyjnych jeźdźców puchar zajął honorowe miejsce w komendzie.

 

źródło KMP

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *