MOSiR wprowadza kartę wspólnej płatności


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od 7 czerwca wprowadza nową możliwość regulowania płatności za usługi dla klientów indywidualnych na administrowanych przez siebie, ogólnodostępnych obiektach.

Karta Wspólnej Płatności MOSiR to forma karty przedpłaconej, która w zależności od kwoty doładowania umożliwiać będzie dokonywanie płatności za bilety wstępu na wybrane obiekty MOSiR z uwzględnieniem rabatów zgodnych z cennikami usług.

Od najbliższego poniedziałku, 7 czerwca, karty nabywać będzie można na Pływalni Krytej przy al. Niepodległości 20/22 oraz na Pływalni Krytej „Sienkiewicz Częstochowa” przy al.. NMP 56.

Docelowo karty obowiązywać będą – i będą dostępne – na następujących obiektach: Park Wodny Częstochowa (ul. Dekabrystów 47),  Pływalnia Kryta, (al. Niepodległości 20/22), Pływalnia Kryta „Sienkiewicz Częstochowa” (al. NMP 56), Sztuczne Lodowisko (ul. Boya Żeleńskiego 6/8), Pływalnia Letnia (ul. Dekabrystów 45). Posiadaczka bądź posiadacz jednej karty będzie mógł z niej korzystać na wszystkich tych obiektach.

Kwoty doładowania i przypisane do nich rabaty:

  • doładowanie 100 zł – rabat 5%

 

  • doładowanie 250 zł – rabat 10%

 

  • doładowanie 500 zł – rabat 15%

 

  • jednorazowa opłata za wydanie karty – 6 zł

Okres ważności karty (czas na wykorzystanie środków) niezależnie od kwoty doładowania wynosi 12 miesięcy.

Pozostałe ważne informacje dotyczące funkcjonowania Karty Wspólnej Płatności oraz cenniki usług świadczone na obiektach MOSiR dostępne są na stronie www.mosir.pl  w zakładce ,,obiekty”.

 

informacja MOSiR

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *