Pobiegną dla Zosi


Już 23 lipca będzie miała miejsce pierwsza edycja Jurajskiego Biegu Charytatywnego. Impreza odbędzie się w malowniczej okolicy rezerwatu przyrody Sokole Góry. Organizatorzy przygotowali dwie trasy. Pierwsza 7 i pół kilometrowa prowadzi żółtym oraz zielonym szlakiem w granicy rezerwatu. Jest ona przeznaczona dla amatorów, oraz profesjonalistów, powyżej 13 roku życia. Druga trasa to 1200 metrów przeznaczone dla uczestników w wieku od 3 do 13 lat. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały pamiątkowe medale, a dla najmłodszych także dodatkowe upominki.

Dla biegu głównego będzie prowadzona klasyfikacja w kategoria kobiety, mężczyźni. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez sponsorów.

Jurajski Bieg Charytatywny na pewno wyróżnia podejście oraz cel. Wszystkie koszty związane z organizacją biegu (w tym nagród, pozwoleń, promocji, pomiarów) są pokrywane w pełni przez organizatora i sponsorów. Każdy uczestnik może wykupić cegiełkę wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji.

“Liczymy, że Jurajski Bieg Charytatywny będzie imprezą cykliczną, coroczną, która z jednej strony promuje zdrowy styl życia pokazując piękno jury krakowsko-częstochowskiej, a z drugiej jest sposobem na pomoc potrzebującym z rejonu Częstochowy. A takich jest wielu. W tym roku pełny dochód z wykupionych numerów startowych trafia do Fundacji SiePomaga na rzecz Zosi Biecek (siepomaga.pl/zosiabiecek), czyli mojej córki. ” – komentuje organizator, Jakub Biecek, tata Zosi.

Rejestracja dostępna na stronie: jurajskibiegcharytatywny.pl
Więcej informacji: fb.com/jurabiega
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/553656846268277

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *