Zapuszkowane soki marki Dawtona


Nowa linia soków owocowych w puszkach od firmy Dawtona dołączyła do znanego już Soku Pomidorowego „Siła Serca”.

Łyk zdrowia – sok pomidorowy w puszce Dawtona

Sok pomidorowy Dawtona zawiera likopen – składnik zwalczający wolne rodniki, które niszczą komórki i powodują starzenie tkanek oraz rozwój nowotworów. Ze względu na zawartość tego składniku, picie soków pomidorowych jest polecane osobom palącym, bowiem chroni je przez rozedmą płuc. Sok pomidorowy w puszce Dawtona stanowi zbilansowaną dawkę mikro- i makroelementów niezbędnych do prawidłowej pracy całego organizmu. Bogactwo potasu (odpowiedzialnego za prawidłową gospodarkę wodną, pracę serca oraz układu nerwowego) przy jednoczesnym obniżeniu zawartości sodu sprawia, że sok pomidorowy Dawtona zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby serca, nowotwory, a także oczyszcza organizm z toksyn i przeciwdziała starzeniu. Zastosowanie soli o zmniejszonej zawartości sodu i wzbogaconej w magnez oraz potas sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu jodu, a obecność magnezu wpływa korzystnie na pracę serca, wątroby, a także obniża poziom cholesterolu. Sok pomidorowy Dawtona zawiera również wapń, miedź i błonnik.

Jabłkowe orzeźwienie
Wartości odżywcze, witaminy i minerały z jabłek dojrzewających latem zostały szczelnie zamknięte w puszce, by można było delektować się nimi także w chłodnych miesiącach. Sok jabłkowy kryje w sobie smak soczystych, dojrzałych jabłek wprost z polskich sadów i zapewnia doskonałe orzeźwienie, dlatego najlepiej smakuje schłodzony.

Słoneczna pomarańcza
Sok pomarańczowy w wygodnej puszce może towarzyszyć nam każdego dnia: do kanapki na drugie śniadanie, w przerwie między zajęciami, w plecaku podczas wycieczki, jako przekąska w pracy czy gaszący pragnienie napój po treningu.

W gronie najlepszych – porzeczka + winogrono
Obfite grona kwaskowej, czarnej porzeczki połączyły się ze słodkim winogronowym sokiem i uzupełniają się wzajemnie w najdoskonalszy sposób. Sok z czarnej porzeczki z winogronem pozwala cieszyć się smakami lata.

Soki w puszkach Dawtona są objęte znakiem „Siła Serca” Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. profesora Zbigniewa Religi. 4 proc. dochodu ze sprzedaży soków jest przeznaczana na dofinansowanie w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Konkurs Dawton

Proszę wymienić jakie soki są w nowej linii Dawtona.
Do wygrania produkty firmy Dawtona. Zapraszamy na odpowiedzi czekamy do 2 maja 2012 r

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *