Konkurs Włókniarza Częstochowa oraz Gazety Częstochowskiej!


Wygraj bilet na mecz półfinału fazy play-off PGE Ektraligi forBET Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno!

PGE Ekstraliga właśnie wkracza w decydującą fazę. W najbliższą niedzielę, 1 września, rozpocznie się runda play-off najwyższej klasy rozgrywkowej. W półfinale tejże rundy drużynie forBET Włókniarza Częstochowa przyjdzie się zmierzyć z zespołem aktualnego Mistrza Polski, Fogo Unii Leszno. Pierwszy mecz rozegrany zostanie na „SGP Arenie Częstochowa”. Początek tego pojedynku wyznaczony został na godzinę 16:00.

Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania pięć pojedynczych wejściówek na to arcyciekawie zapowiadające się spotkanie!

Aby je wygrać należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: W którym roku po raz ostatni zespoły z Częstochowy i Leszna rywalizowały ze sobą w półfinale play-off żużlowej Ekstraligi?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: redakcja@gazetacz.com.pl do soboty, 31 sierpnia br., do godziny 16:00.

W tytule maila trzeba wpisać forBET Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno, a w jego treści, oprócz poprawnej odpowiedzi, swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Odbiór biletów będzie możliwy w dniu meczu w biurze zawodów w budynku klubowym (wejście od ul. Żużlowej) w godzinach 14.00-15.45.

Redakcja

r

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *