WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE NA EKOLOGICZNĄ INICJATYWĘ


Zespół Fundacji EKO Logicznej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na ekoLOGICZNĄ inicjatywę na terenie Gminy Koziegłowy.

Konkurs dotyczy opracowania pomysłu i przestawienia go w dowolny sposób (plastyczny, graficzny, makieta itp.) na realizację inicjatywy mającej na celu pro-ekologiczne zachowania, edukację i zabawę lub odpoczynek w zgodzie z naturą.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy. Udział w konkursie może wziąć każdy: dzieci i młodzież oraz ich rodzice/opiekunowie, grupy uczniów pod opieką nauczyciela, osoby dorosłe, koła stowarzyszenia i inne formalne lub nieformalne grupy. Ekologiczną inicjatywę należy zaprojektować i przedstawić w dowolnej formie. Do pracy należy dołączyć szacowane zestawienie kosztów koniecznych do zrealizowania pomysłu (dokumenty dostępne są na końcu regulaminu znajdującego się na dole strony)

Jeśli masz ciekawy pomysł na realizację inicjatywy mającej pozytywny wpływ na przyrodę, promującej pro-ekologiczne zachowania, zgłoś się do udziału w konkursie! Spośród nadesłanych prac wybierzemy najciekawszą i wykonamy ją wspólnie na terenie Gminy Koziegłowy.

Termin nadsyłania/dostarczenia prac – 17 maja 2024 r.

Cenne nagrody rzeczowe!

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *