PIŁKA NOŻNA W REGIONIE


II liga

Częstochowski Raków w ostatnim czasie dwukrotnie zremisował 1:1, najpierw z Zawiszą w Bydgoszczy u siebie, a następnie z Nielbą Wągrowiec u siebie. Obecnie czerwono-niebiescy zajmują 14. pozycję w tabeli.

III liga.
Żadnemu z reprezentujących nasz region trzecioligowców nie udało się wygrać meczu w ramach 6. kolejki. MKS Myszków bezbramkowo zremisował z LZS Leśnicą, częstochowska Victoria uległa 1:2 Pniówkowi Pawłowice Wielkie, natomiast Orzeł Psary / Babienica przegrał 0:3 z BKS-em Bielsko Biała. Myszków zajmuje siódmą, Victoria dziesiątą, a Orzeł trzynastą pozycję w tabeli.
IV liga
Jeden remis, jedna przegrana i trzy zwycięstwa to bilans spotkań drużyn z naszego regionu występujących w czwartej lidze. I tak: Unia Rędziny zremisowała na wyjeździe ze Slavią Ruda Śląska, Skra Wardox pokonała na trudnym terenie rywala Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza 3:1, Włodar zmiażdżył u siebie Victorię Jaworzno aż 4:0, Zieloni Żarki w pojedynku derbowym nie dali szans na zdobycie goli LKS-owi Kamienica Polska wygrywając 2:0, Olimpia Truskolasy musiała uznać wyższość gospodarza meczu – Szczakowianki Jaworzno i uległa jej 1:2. Najwyżej spośród zespołów z naszego regionu w tabeli jest Skra, która zajmuje 3. pozycję.
Klasa okręgowa
Po siedmiu kolejkach spotkań w „okręgówce na czele tabeli znajduje się Pilica Koniecpol, która wyprzedza bezpośrednio Spartę Lubliniec i znicza Kłobuck.

PAWEŁ MIELCZAREK

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *