TENIS STOŁOWY / Trzy medale dla tenisistek KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa


W miniony weekend 24-25.04.2021 w Jastrzębiu Zdrój odbyły się  eliminacje do Mistrzostw Polski oraz drużynowe i indywidualne Mistrzostwa Śląska młodzików w tenisie stołowym. Rewelacyjnie spisały się młodziczki pod wodzą trenera Dariusza Szlubowskiego zdobywając trzy medale Mistrzostw oraz wygrywając niespodziewanie drużynowy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 14-16.05.2021 w Dębicy.

Julia Zyna wraz z Ewą Bugałą najpierw wygrały w finale 3-2 z Ośrodkiem Mistrzostwa Sportowego w Czechowicach Dziedzicach eliminacje do Mistrzostw Polski a następnie w finałach Mistrzostw Śląska dziewczęta z Czechowic zrewanżowały się naszym zawodniczkom, pokonując je 3-2.
W grach indywidualnych Julia zdobyła srebrny medal Mistrzostw,  mając już wcześniej zapewniony udział w finałach Mistrzostw Polski. W grze podwójne Julia wraz za Marią Toborek z KS “Sokół” Orzesze bezproblemowo sięgnęły po złote medale, co jest dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami w Dębicy.
Wielkie gratulacje i życzymy powodzenia na Mistrzostwach!
Trener KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa Dariusz Szlubowski.
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *