Sho Takahashi nowym libero Exact Systems Norwid Częstochowa!


Trener Exact Systems Norwid Częstochowa Piotr Gruszka wraz z działaczami kompletują kadrę na nowy sezon 2022/23 w Tauron 1 Lidze. Pierwszym nowym zawodnikiem w kadrze częstochowskiego klubu został Japończyk Sho Takahashi. W sezonie 2019/20 grał już w Polsce i reprezentował barwy LUK Politechniki Lublin. Ostatni sezon spędził w Finlandii w zespole Team Lakkapää.

Chcę grać w lidze na wysokim poziomie, a to gwarantuje mi gra w rozgrywkach Tauron 1.Ligi. Kilka lat temu występowałem w Lublinie, ale wówczas sezon został storpedowany przez koronawirusa. Miałem uczucie ogromnego niedosytu, więc gdy nadarzyła się okazja gry w Norwidzie, nie zastanawiałem się długo. Jestem wdzięczny klubowi za danie mi takiej możliwości – powiedział Japończyk, Sho Takahashi na oficjalnej stronie klubu.

Ze składu z poprzedniego sezonu zostali: rozgrywający: Tomasz Kryński i Damian Biliński, atakujący Tomasz Kryński, środkowy Daniel Popiela i przyjmujący: Krzysztof Gibek oraz Artur Sługocki. Po zakończeniu sezonu z klubu odeszli: Łukasz Usowicz, Łukasz Łapszyński, Kacper Wnuk, Kamil Długosz i Mateusz Podborączyński.

Foto: Exact Systems Norwid

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *