Włamywacz złapany i przekazany policji


Częstochowscy strażnicy miejscy ujęli sprawcę, który wszedł do jednego z mieszkań przy ul. Małej, naruszył nietykalność cielesną właściciela oraz zdewastował mieszkanie.

 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 16 lipca. Około godz. 21:20 strażnicy miejscy zostali powiadomieni o zdarzeniu, które miało mieć miejsce w jednym z mieszkań przy ul. Małej. Do mieszkania miał wejść inny mężczyzna, który naruszył nietykalność cielesną właściciela i dokonał zniszczenia mienia w mieszkaniu. Strażnicy miejscy mając rysopis sprawcy rozpoczęli patrolowanie pobliskich ulic. Szybko ujęli wskazanego sprawcę i przekazali go na IV KP.
W ostatnich dniach częstochowscy strażnicy miejscy ujęli też dwóch mężczyzn, którzy zostali wskazani jako sprawcy pobicia innego mężczyzny. Podczas patrolowania Placu Rady Europy strażnicy miejscy dowiedzieli się, że w rejonie Al. Wolności doszło do pobicia mężczyzny. Strażnicy miejscy ujęli dwóch sprawców podejrzanych i wskazanych o ten czyn. Mężczyźni zostali przewiezieni na I KP i pozostawieni do dalszego postępowania wyjaśniającego.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *