Adrenalina FC ma kolejnego mistrza

SPORTY WALKI

5. czerwca odbyły się pierwsze w naszym kraju Akademickie Mistrzostwa Polski w MMA. Wśród uczestników nie zabrakło reprezentacji Adrenalina FC.
Zawody odbywały się w Katowicach, a walki finałowe toczone były w klatce!
Swój start zaznaczyli Bartek Rogoziniski (lat 20) oraz Piotr Gęsiarz (lat 24), obaj to studenci częstochowskich uczelni wyższych. Pierwszy z nich, Rogoziniski, zaskakiwał znakomitymi technikami stójkowymi, jednak nie przeszedł fazy eliminacji. Gęsiarz z kolei to zawodnik parterowy i znakomicie radził sobie ze swoim przeciwnikiem w tej fazie walki. Niestety również nie przeszedł walk eliminacyjnych.
Natomiast III miejsce zajął Kuba Kędzierski (lat 22), trenujący niespełna rok w Adrenalinie!
Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Franczak (lat 22) student drugiego roku Politechniki Częstochowskiej, który wygrał swoją kategorię wagową i został Pierwszym Akademickim Mistrzem Polski w MMA.