“Biało – czerwoni” zagrają o awans do Piłkarskich Mistrzostw Europy!

Prowadzona przez Selekcjonera, Michała Probierza – Piłkarska Reprezentacja Polski rozgromiła w półfinałowym spotkaniu – Estonię, aż 5:1 i wywalczyła awans do meczu finałowego, którego stawką będzie awans na Piłkarskie Mistrzostwa Europy, które w 2024 roku zostaną rozegrane na stadionach naszych zachodnich sąsiadów. Rywalem naszej Reprezentacji będą Walijczycy, którzy w drugim półfinale pokonali w Cardiff, Finlandię, 4:1.

Bramki dla “Biało – Czerwonych” w starciu z Estonią zdobywali: Przemysław Frankowski (22′), Piotr Zieliński (50′), Jakub Piotrowski (70′), Karol Mets (73- był to gol samobójczy) oraz Sebastian Szymański w 77.minucie. Wynik ustalił golem honorowym Martin Vetkal w 78.minucie spotkania.

Goście od 27.minucie w osłabieniu, kiedy to drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Maksim Paskotši. Dzięki temu zwycięstwu Piłkarska Reprezentacja Polski wywalczyła awans do Finału baraży o awans na Piłkarskie Mistrzostwa Europy, które w tym roku zostaną rozegrane na niemieckich stadionach.

Rywalem “Biało – Czerwonych” będzie Reprezentacja Walii. Spotkanie z Walijczykami zostanie rozegrane we wtorek, 26.marca br. na Cardiff City Stadium w Cardiff. Mecz “na żywo” TVP 1. Początek przedmeczowego studia os godziny 20:25 oraz Polsat Sport Premium 1. Tutaj “wstęp do meczu” zaplanowano na godzinę 17:25!

21.03.2024, g.20:45: Warszawa (PGE Stadion Narodowy):

Polska – Estonia 5:1, (1:0),