MISTRZOSTWA ŚWIATA FIM HARD ENDURO PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!


Największe w Polsce motocyklowe wydarzenie roku zbliża się coraz większymi krokami… Już11-12 września oczy wszystkich entuzjastów Hard Enduro skupią się na Dąbrowie Górniczej, która rozbrzmi warkotem silników topowych zawodników tej wymagającej dyscypliny.

Zapiszcie tę datę! 11-12 września,po raz pierwszy w Polsce,rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata FIM Hard Enduro! Zawody HERO Challenge oficjalnie dołączyły do grona najbardziej zróżnicowanej i najtrudniejszej serii wyścigów motocyklowych na świecie.

„Przystąpienie do najbardziej prestiżowej serii imprez Hard Enduro, to dla nas ogromny zaszczyt.Jak wielokrotnie podkreśla w udzielanych wywiadach Międzynarodowy Promotorcyklu– firma WESS GMBH –Mistrzostwa Świata FIM Hard Enduro to łącznie 8 wyścigów, z których każdy posiada niepowtarzalną specyfikę – zarówno pod względem terenu jak i formuły zawodów, tworząc razem niepowtarzalną całość.

Finalnie, każdy z przystanków ma zawierać w sobie coś wyjątkowego i bardzo trudnego.” – komentuje Tomasz Gagat – pomysłodawca i organizator zawodów HERO Challenge.

W całej serii Mistrzostw Świata FIM Hard Enduroznajdziemy wachlarz różnorodnych wyścigów:

Red Bull Romaniacs/ Rumunia – stricte górskie ściganie z wyjątkowo długimi i stromymi podjazdami oraz zjazdami. To najdłuższy i najtrudniejszy wyścig w całej serii.

Erzberg Rodeo / Austria –3-godzinna rywalizacja w kamieniołomie na piekielnie trudnych podjazdach. Erzberg słynie także ze „Stołówki Carla” – ponad kilometrowej, niesamowicie wymagającej sekcji wielkich kamieni i głazów.

Getzen Rodeo / Niemcy – zawody zlokalizowane wokół jednej niewielkiej góry z bardzo krótkimi, ale niezwykle technicznymi podjazdami. – Tennessee KnockoutEnduro / USA – finał wyścigu to zaledwie kilkuminutowe okrążenie, które zawodnicy pokonują wielokrotnie. Głównymi składnikami trasy są kamienie i ogromne głazy oraz podjazdy.

Polska runda Mistrzostw Świata będzie równie specyficzna i unikatowa. Wyścig główny rozegranyzostanie na 15-kilometrowej pętli, którą najlepsi zawodnicy pokonywać będą w około 30 minut. Prace nad przebiegiem trasy trwają w najlepsze, jednak już dziś możemy Wam zdradzić, że będzie ona dużo trudniejsza w stosunku do pierwszej edycjiHERO Challenge z 2020 roku. Szczegóły trasy przekażemy jeszcze przed uruchomieniem rejestracji na zawody. Jedno jest pewne… To będzie prawdziwy test Waszych wszechstronnych umiejętności!

Do kogo skierowane są zawody?

Wydarzenie skierowane jest zarówno do amatorów / bez licencji / jak i profesjonalistów rywalizujących o punkty w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata.

W zawodach weźmie udział łącznie 400 uczestników w sześciu klasach startowych: PRO, Expert, ExpertMasters, Kobiety, Hobby, Hobby Masters.

Każdy z nich otrzyma wyjątkową szansę, aby zmierzyć się w rywalizacji łokieć w łokieć z topowymi zawodnikami Hard Enduro, porównać czasy przejazdu oraz poczuć klimat największych światowych imprez tego formatu. Przyznajcie sami – kto z Was nie chciałby rozłożyć namiotu na paddocku obok takich teamów jak KTM, Husqvarna, Sherco czy GasGas?

U nas będzie to możliwe!

Kiedy wystartuje rejestracja?

Otwierajcie kalendarze i ustawiajcie przypomnienia – rejestracja rusza 23 czerwca, o godzinie 9:00, a limit miejsc podczas zapisów wynosi jedynie 350 osób. Wniosek nasuwa się sam… Kto pierwszy ten lepszy!

Start w pierwszej edycji Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro w Polsce to prawdziwy MUST BE tego sezonu, którego nie można przegapić.

Zostań częścią tego historycznego wydarzenia i razem z nami zapisz nowy rozdział w światowym motosporcie.Ryk silników, hektolitry adrenaliny i ekstremalne emocje podczas Mistrzostw Świata Hard Enduro– HERO Challenge gwarantowane!

 

Więcej informacji: http://herochallenge.pl/pl/

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1068171657012252

Facebook: https://www.facebook.com/OnlyForTrueHEROES/

 

Organizator – Agencja Sport UP:

https://www.facebook.com/sportupagencja/

 

Strona cyklu Mistrzostw Świata FIM Hard Enduro:

https://iridehardenduro.com/

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *