Dragon w Międzynarodowym Turnieju Taekwon-do, Presov Open 2006

Taekwon-do

12. marca w Presowie (Słowacja) odbył się Międzynarodowy Turniej Taekwon-do, Presov Open 2006. W zawodach wzięło udział około 250 zawodników z Polski, Słowacji, Czech, Litwy i Węgier. Osobno zostały rozegrane konkurencje w kategorii wiekowej młodzików, juniorów i seniorów. Klub Sportowy Dragon reprezentowało 18 zawodników: Grzegorz Wożniak, Paula Piotrowska, i Konrad Kowalski w kategorii młodzików; Paulina Milka, Magdalena Kowalczyk, Anna Kołodziejska, Katarzyna Piotrowska, Tymoteusz Szwej, Kacper Szwej, Patryk Kosterka, Eryk Kopan, Tomasz Hajduk, Tomasz Dudek i Rafał Zjawiński w kategorii juniora oraz Martyna Kisiel, Zdzisław Synoradzki, Damian Krawczyk i Artur Osuchowski w kategorii seniora. Wywalczyli oni łącznie we wszystkich konkurencjach 22 medale, w tym 6 złotych, 9 srebrnych i 7 brązowych. KS “Dragon” zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów, wyprzedzając MKS Lewart Lubartów i gospodarzy turnieju Ge Beak Presov. Spośród zawodników Dragona najlepiej spisali się: Martyna Kisiel (2 złote medale i jeden srebrny) i Eryk Kopan (2 złote medale). Pozostałe złote medale wywalczyli Zdzisław Synoradzki i Tomasz Dudek. Wszyscy zawodnicy Dragona zaprezentowali się bardzo dobrze, tylko dwoje z nich nie zdobyło medalu.