LIST DO REDAKCJI. Znak dzielący mieszkańców


Mieszkańcy bloku, przy ulicy Kiedrzyńskiej 118 w Częstochowie, będącym w zasobach ZGM TBS, zostali pozbawieni możliwości dojazdu do swoich mieszkań, ponieważ CSM ,,Nasza Praca” postawiła tam znak zakazu wjazdu z informacją, że nie dotyczy to osób z CSM ,,Nasza Praca”, dostawców i firm kurierskich. Mieszkańcy ul. Kiedrzyńskiej 118 są tym faktem i zszokowani, i zbulwersowani.

Mieszkańcy napisali do nas:
Dzień dobry, w czwartek w godzinach przedpołudniowych, tj. 31.03.2022 r., na wjeździe do bloku przy ul. Kiedrzyńskiej 118, należącego do zasobów ZGM TBS, pojawił się znak zakazu wjazdu dla nas mieszkańców tego bloku. Mieszkam tutaj od wielu lat i wiem, że teren ten w całości nie należy do Spółdzielni Mieszkaniowej “Nasza Praca”, jego część należy do miasta jest widoczne na załączonej mapie. W związku z powyższym mam pytanie, czy wstawienie znaku jest legalne i uzgodnione z wszystkimi zainteresowanymi stronami? Dojazd zablokowany przez CSM Nasza Praca jest jedynym dojazdem do bloku ul. Kiedrzyńska 118, blok ma ok 50 lat,mieszkają ludzie starsi i zawsze korzystaliśmy z tego wjazdu.
Wstawienie znaku uważam za wybitną złośliwość. Proszę o zwrócenie uwagi, że od lat znosimy sąsiedztwo sklepów i dzielimy z nimi altanę śmietnikową. Teraz także przez nasz teren będą wjeżdżać samochody dostawcze,będziemy wąchać smrody ze śmietnika, a swoje samochody postawimy gdzie? Bardzo proszę o interwencję i pomoc w tej sprawie, którą na pewno można rozwiązać w sensowny sposób, zadawalający zainteresowanych. Z poważaniem: mieszkańcy bo bloku

Wysłaliśmy zapytanie do rzecznik ZGM TBS z prośbą o informację, czy CSM ,,Nasza Praca” konsultowała z ZGM ustawienie przed blokiem przy ul. Kiedrzyńskiej 118 znaku zakazu wjazdu z informacją, że nie dotyczy to osób z CSM ,,Nasza Praca”?, dostawców i firm kurierskich; czy ZGM wyraził na to zgodę? jeśli nie, to czy ZGM  będzie starał się o usunięcie tego znaku, który bardzo utrudnił życie mieszkańcom bloku przy u. Kiedrzyńskiej 118?

 

Podziel się:

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *