PORAJ / Nagrody w konkursie o pszczołach przyznane


17 września 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu pt:. „Pszczoły – od nich zależy tak wiele”. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju, współorganizatorem Koło Pszczelarzy z Choronia.

Patronat honorowy objęła Wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak, która serdecznie pogratulowała dzieciom talentu, pomysłowości i chęci. Na oficjalnym wręczeniu nagród laureatom pojawili się także radni: Ewa Masłoń oraz Bartosz Rajczyk oraz inicjator konkursu – przewodniczący Koła Pszczelarzy w Choroniu Władysław Rajczyk, który opowiedział o swojej pasji pszczelarza, zwyczajach i ciekawostkach z życia pszczół. Przygotował też super niespodziankę dla dzieci – ul z miodem i wspaniałe nagrody dla każdego.

Konkurs adresowany był dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 9 lat. Wpłynęło łącznie 13 prac. Jury w dniu 24 sierpnia br. w składzie: Zofia Chwastek – instruktor ds. plastycznych, Klaudia Zalega – plastyk oraz Ewelina Kustra – plastyk postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kat. I: 3 – 4 latki

I miejsce:

Alicja NIEMCZYK

II miejsce:

Milena CZERWIK

Kat. II: 5 – latki

I miejsce:

Natalia KOPACZ

II miejsce:

Laura ZIELIŃSKA

Zuzanna CZERWIK

III miejsce:

Dominika KRAKOWIAN

Marcelina KLIMCZYK

Kat. III: kl. I – III Szkoły Podstawowe

I miejsce:

Kinga BOROŃ

II miejsce:

Milena KOZIEŁ

Karolina DĘBSKA

III miejsce:

Aleksandra GAJZNER

Fabian KUZIOROWICZ

Jury postanowiło przyznać nagrodę GRAND PRIX – Emmie MĘCIK za kreatywność i wykonanie.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi, a zdobywczyni Grand Prix otrzymała kartę podarunkową w wysokości 150 zł.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *