Krzysztof Gibek nowym przyjmującym Exact Systems Norwida Częstochowa!


29-letni przyjmujący Krzysztof Gibek został nowym siatkarzem Exact Systems Norwida. To drugi transfer w częstochowskim klubie!

Krzysztof Gibek ma 29 lat i 190 centymetrów wzrostu. W ostatnim sezonie reprezentował barwy eWinner Gwardii Wrocław. Rozegrał w niej 128 setów. Zdobył 269 punktów. Dwa razy otrzymał nagrodę MVP. Przypomnijmy, że wrocławski zespół wygrał z Exact Systems Norwidem walkę o awans do półfinału play-off i czołowej czwórki sezonu… Działacze Exact Systems Norwida podpisali z nowym zawodnikiem roczną umowę.

To drugi nowy siatkarz w częstochowskiej drużynie. Pierwszym nowym przyjmującym był Artur Sługocki z Polskiego Cukru Avii Świdnik.

Kiedy pojawiła się oferta z Częstochowy długo się nie zastanawiałem – komentuje Gibek swój transfer do Exact Systems Norwida na oficjalnej stronie klubu. – Tak naprawdę od kilku sezonów wysyłaliśmy w swoją stronę sygnały zainteresowania współpracą. Bardzo się cieszę, że w końcu doszło do podpisania rocznej umowy. Została stworzona bardzo ciekawa drużyna, myślę, że ze sporym już doświadczeniem ligowym, która będzie chciała włączyć się do walki o najwyższe cele.

Foto: Materiały prasowe klubu

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *