Gazeta Częstochowska LIVE: RKS Raków Częstochowa – KP Legia Warszawa

Witamy bardzo serdecznie ze Stadionu przy ulicy Limanowskiego 83, gdzie już od godziny 20:00 początek spotkania 28.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Mistrz Polski – Raków Częstochowa będzie podejmował warszawską Legię. Uwaga! Strona nie odświeża się automatycznie!

‘ Obydwie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania.

1′ Gramy! Raków – Legia 0:0

W zespole gości od początku spotkania na murawie występuje były zawodnik Rakowa Częstochowa, Patryk Kun.

4′ Pierwsza groźna akcja gości. Dośrodkowanie Guala na raty łapie Sahinović // Raków – Legia 0:0

‘ Na meczu Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa pojawił się były trener “Czerwono – niebieskich”, Marek Papszun

14′ Bliski przejęcia piłki Crnac, ale szybszy w tej sytuacji był Hładun // Raków – Legia 0:0

15’ Strzał Yeboaha zablokowany! // Raków – Legia 0:0

17′ Tomas Pekhart zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu i goście wychodzą na prowadzenie! //Raków – Legia 0:1

22′ Zagranie Josue do Pekharta, ale szybszy w tej sytuacji Sahinović // Raków – Legia 0:1

27′ 1.zmiana w drużynie Rakowa, z boiska schodzi Arsenić a w Jego miejsce pojawia się Rodin // Raków – Legia 0:1

28′ Yeboah zdobywa gola wyrównującego ale zdaniem arbitra liniowego znajdował się na spalonym! // Raków – Legia 0:1

28′ Trwa wideoweryfikacja VaR

30′ Po wideoweryfikacji VaR gol nie został uznany! // Raków – Legia 0:1

33′ Żółtą kartką napomniany Drachal // Raków – Legia 0:1

45′ Arbiter główny Pan Piotr Lasyk z Bytomia do regulaminowego czasu gry pierwszej części spotkania dolicza co najmniej dwie minuty // Raków – Legia 0:1

45+1′ Żółtą kartką napomniany Kapustka // Raków – Legia 0:1

45+2′ Koniec pierwszej części spotkania. Raków Częstochowa przegrywa do przerwy z warszawską Legią, 0:1.

46′ Druga zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Drachala na placu gry pojawia się Nowak // Raków – Legia 0:1

‘Kolejne ligowe spotkanie drużyna Rakowa Częstochowa rozegra w piątek, 19.kwietnia br. O godzinie 20:30 częstochowianie będą podejmowali Górnika Zabrze. W zabrzańskim zespole występuje wypożyczony do końca obecnego sezonu z Rakowa Częstochowa – Szymon Czyż oraz były zawodnik “Czerwono – niebieskich”, Sebastian Musiolik.

46′ Początek drugiej części spotkania // Raków – Legia 0:1

48′ Żółtą kartką napomniany Tudor // Raków – Legia 0:1

52′ Rzut karny dla Rakowa! Trwa wideoweryfikacja VaR!

53′ Rzut karny dla Rakowa został anulowany!

59′ Podwójna zmiana w drużynie gości, schodzą Kapustka i Pekhart a w ich miejsce na murawie pojawiają się Celhaka i Rosołek // Raków – Legia 0:1

64′ Główkował Tudor, ale piłkę bez żadnych problemów łapie Hładun // Raków – Legia 0:1

76′ Podwójna zmiana w drużynie gości, na boisko wchodzą Jędrzejczyk i Gil Dias, którzy zmieniają Pankova i Kuna // Raków – Legia 0:1

77’ Zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Papanikolau na murawie pojawia się Lederman // Raków – Legia 0:1

82′ Mamy gola wyrównującego! Crnac pokonuje Hładuna! // Raków – Legia 1:1

84′ Zmiana w drużynie Rakowa, z boiska schodzi Kochergin a w Jego miejsce pojawia się Berggren // Raków – Legia 1:1

90′ Doliczony czas gry cztery minuty // Raków – Legia 1:1

90+4′ Koniec meczu! Raków Częstochowa zremisował z Legią Warszawa, 1:1.