Kobieta ugodziła brata nożem


Policjanci z kłobuckiej komendy zatrzymali 50-letnią mieszkankę powiatu kłobuckiego, podejrzaną o ugodzenie nożem 51-letniego mężczyzny, podczas wspólnego spożywania alkoholu. Prokurator przedstawił podejrzanej zarzut i zastosował wobec niej policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo sprawczyni grozi kara do 5 lat więzienia.

 

Jak wynikało z ustaleń policjantów, podczas wspólnego spożywania alkoholu, pomiędzy rodzeństwem doszło do kłótni, w wyniku której 50-letnia kobieta ugodziła nożem w łopatkę swojego 51-letniego brata. Poszkodowany z uwagi na stan upojenia alkoholowego postanowił się położyć, jednak odczuwany przez niego ból nie pozwolił mu zasnąć, więc zadzwonił pod numer alarmowy, prosząc o pomoc. Mężczyzna został zabrany do jednego z częstochowskich szpitali.

Kobieta w chwili zatrzymania przez policjantów miała w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Podejrzana usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec kobiety policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Foto: KPP w Kłobucku

DG

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *