Z RAPORTÓWKI POLICJANTA / Policja w Kłobucku otrzymała nowy radiowóz


Kłobuccy policjanci otrzymali nowy samochód służbowy. Oznakowana Kia Ceed trafiła do mundurowych z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

 

Pojazd został zakupiony z budżetu Policji oraz środków finansowych przekazanych przez samorządy: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Urząd Miejski w Kłobucku, Urząd Gminy w Przystajni, Urząd Gminy w Popowie, Urząd Gminy w Lipiu oraz Urząd Gminy w Pankach.

W uroczystym przekazaniu nowego radiowozu udział wzięli: Starosta Kłobucki Zdzisława Kall, Wicestarosta Kłobucki Aneta Kiepura, Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Wójt Gminy Przystajń Henryk Mach, Wójt Gminy Popów Jan Kowalik, Wójt Gminy Lipie Bożena Wieloch oraz Wójt Gminy Panki Urszula Bujak.

Kluczyki do radiowozu zostały symbolicznie przekazane na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku inspektor Marioli Biskup, która podziękowała samorządowcom za zrozumienie policyjnych potrzeb związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz za wsparcie w doposażeniu w nowe środki transportu.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *