KOZIEGŁOWY / Patryk Janiszewski srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

Patryk Janiszewski reprezentujący od tego sezonu barwy MGLKS Błękitni Koziegłowy wywalczył w kategorii U-23 srebrny medal Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. 85. edycja tej imprezy odbyła się w 8-9 stycznia w Gościęcinie.

Oprócz naszego srebrnego medalisty w U-23  rywalizowali jeszcze inni reprezentanci MGLKS Błękitni Koziegłowy. Antoni Łuków zajął 11. miejsce, Tobiasz Musialik był 20, a Jacek Latosi 25. Wychowanek Błękitnych, Jakub Musialik (występujący obecnie w barwach Tarnovii), uplasował się na 5 pozycji.
W juniorach młodszych Oskar Maśka zajął 10. miejsce, a Jan Łuków 25. W juniorkach młodszych na 27. lokacie ukończyła wyścig Małgorzata Jęderko. Na 47. pozycji zameldował się natomiast na mecie w juniorach Maciej Myga. Gratulujemy