Polska w sercu – konwencja Prawa i Sprawiedliwości


W sobotę, 4 czerwca 2022 roku w podwarszawskich Markach odbywa się konwencja Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa partii i wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, a także premiera Mateusza Morawieckiego, marszałek Sejmu Elżbiety Witek, parlamentarzystów  oraz członków z całego kraju. W licznej grupie obecne były delegacje z Częstochowy i powiatu Częstochowskiego, na czele z wiceministrem kultury i dziedzictwa narodowego, posłem Szymonem Giżyńskim.

 

Podczas konwencji wystąpił prezes Prawa i Sprawiedliwości, wicepremier Jarosław Kaczyński. W swym przemówieniu podsumował wyniki pięć i pół lat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Już w pierwszych słowach podkreślił, że jak dotąd żaden rząd nie uczynił tyle dla Polski, co rząd Zjednoczonej Prawicy. Zapowiadając kolejną kampanię wyjazdów polityków Prawa i Sprawiedliwości w Polskę na spotkania z rodakami powiedział: „Ogłaszam mobilizację! Naprzód! Do zwycięstwa!”.  Tym razem hasłem przewodnim batalii o dobro ojczyzny jest „Polska w sercu”.

 

Podziel się:

1 komentarz

  • Bardzo dobrze że,była tak liczna grupa z Częstochowy na konwencji PiS-u.Ja przeżyłyłem 73 lata i stwierdzam że nie było do tej pory takiego rządu jak Rząd PiS-u.Ci co są przeciwko PiS-owi,to albo psychicznie chorzy,albo śmiertelnie zazdrośni,albo parobki Rosji.Ja to zebrał bym tą całą opozycję do kupy i jak to pisał Wł.Broniewski cyt.cześć i dynamit i wrzucił bym w środek wiązkę granatów i został bym na pewno pozytywnym terorystą.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *