Podejrzany o trzy zabójstwa Jacek Jaworek nadal poszukiwany


Częstochowscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wyjaśniają okoliczności śmierci 3 osób w miejscowości Borowce w Gminie Dąbrowa Zielona. W nocy 9 lipca 2021 roku  ujawniono zwłoki małżeństwa i ich 17-letniego syna. W sprawie poszukiwany jest 52-letni Jacek Jaworek podejrzany o dokonanie zabójstwa.

Zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona) częstochowski dyżurny policjant odebrał w nocy około godz. 1.00. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki 3 osób. Byli to mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności na miejscu, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Z nieoficjalnych źródeł, już wiadomo, że świadkiem morderstwa był młodszy syn, który ukrył się za kanapą. Poszukiwany, prawdopodobny zabójca, był z ofiarami powiązany rodzinnie.

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *