Siatkarze Exact Systems Norwida rozpoczynają walkę o 5.miejsce


Z Polskim Cukier Avią Świdnik będą walczyć siatkarze Exact Systems Norwida o 5. miejsce w Tauron 1.Lidze. Pierwszy mecz odbędzie się już w niedzielę, 18.kwietnia br. o godzinie 18:00 w Świdniku hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 na Alei Armii Krajowej 3.

W czwartek, 15.kwietnia br. okazało się, kto będzie rywalem częstochowian w walce o 5. miejsce. Siatkarze Exact Systems Norwida czekali na czwartkowe rozstrzygnięcie meczu LUK Politechnika LublinMickiewicz Kluczbork. W trzecim spotkaniu 3:2 wygrała LUK Politechnika. Gdyby wygrał Mickiewicz to rywalem częstochowian byłaby Politechnika, która po rundzie zasadniczej zajęła 1. miejsce. Niespodzianki nie było. Politechnika awansowała do półfinału, a Exact Systems Norwid zmierzy się z Polskim Cukrem Avią Świdnik, która zasadniczy sezon skończyła na 6.. miejscu.

Pierwszy mecz odbędzie się w niedzielę, 18.kwietnia br. w Świdniku, a rewanż w czwartek, 22.kwietnia br.  o godzinie 18:00 w Częstochowie. W przypadku remisu drużyny rozegrają „złoty set” do 15 punktów.

 

Kadra KS Polski Cukier Avia Świdnik

1. Damian Boruch środkowy

2. Jakub Guz przyjmujący

3. Wiktor Nowak rozgrywający

4. Konnrad Machowicz środkowy

5. Łukasz Walawender rozgrywający

6. Marcin Kurek przyjmujący

8. Rafał Obermeler środkowy

9. Artur Sługocki przyjmujący

10. Mateusz Rećko atakujący

11. Bartomiej Żywno atakujący

13. Łukasz Swodczyk środkowy

14. Karol Rawiak przyjmujący

18. Dariusz Bonisławski libero

22. Tomasz Kuś libero

Trener: Witold Chwastyniak

Foto: M. Osuchowski

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *