BĘDZIE KINO!!!


Pod okiem “Kmicica”

Już dzisiaj, w czwartek, 19 lipca, na błoniach przy hotelu “Kmicic” w Złotym Potoku rozpocznie się Jurajskie Lato Filmowe. Gmina Janów organizuje tę imprezę już po raz trzeci. Przez cztery dni kinomani (a pewnie nie brak ich w “bezkinowej” od miesięcy Częstochowie) będą mieli okazję obejrzeć aż 12 filmów i spotkać się z Gwiazdami.
Gwiazdą dzisiejszego dnia będzie dyrektor częstochowskiego Teatru, Marek Perepeczko, z którym spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.45. Tuż po nim odbędą się trzy seanse filmowe: “W pustyni i w puszczy”, “Wyjście awaryjne” i “Granice wytrzymałości”.
W piątek gościem Filmowego Lata będzie Andrzej Iwiński (godz. 20.30); projekcje filmowe rozpoczną się o godz. 21.00 (“Miss Agent”, “Poznaj mojego tatę”, “Zakręcony”).
W sobotę, na złotopotockich błoniach, o godz. 20.00 pojawią się Urszula i Mirosław Baka; a tuż po rozmowie z nimi obejrzymy “Ostatnią misję”, “Gladiatora” i “Stary, gdzie moja bryka”. Ostatnią Gwiazdą Jurajskiego Lata będzie Iga Cembrzyńska, która w niedzielę, 22 lipca o godzinie 20.30, spotka się z publicznością i opowie o swoim filmie “Pamiętnik”. O 21.15 rozpocznie się projekcja filmów: “Pamiętnik”, “Gwiezdny pył”, “Czego pragną kobiety”, “Pieniądze to nie wszystko”.
Imprezie towarzyszyć będą: Ogólnopolski Zlot Samochodowy “Garbusów”, turnieje sportowe, konkursy, koncerty, przeloty sterowcem i balonem, przejazdy zabytkowymi pojazdami, jazdy konne, kiermasz książki. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci: dmuchanych zamków, karuzel, zjeżdżalni; organizatorzy zapewniają również tzw. gastronomię. Zapraszamy!

SYLWIA BIELCKA

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *