Regionalny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną 3D. Duży sukces uczniów z gminy Poraj


Gminny Ośrodek Kultury w Herbach rozstrzygnął Regionalny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną 3D. Konkurs kierowany był do dzieci, młodzieży i dorosłych zamieszkujących teren województwa śląskiego. Komisja powołana przez organizatora konkursu wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Autorzy nadesłanych kartek wykazali się przy ich wykonywaniu niesamowitą inwencją twórczą. Wśród nich sporą grupę nagrodzonych stanowili uczniowie szkół z gminy Poraj.

 

Na konkurs wpłynęły aż 353 kartki.

Nagrodzeni zostali:

I kategoria wiekowa- przedszkolaki:

I miejsce – ex aequo:
Iga Kamińska – SP im. K. Wielkiego – Jastrząb
Maria Klama- Zespół Szkolno-Przedszkolny – Herby
Julia Bednarek – Przedszkole Publiczne – Żarki
Iga Brzezina – Zespół Szkolno- Przedszkolny – Kochcice
Hanna Żółtańska – GOK Boronów

II miejsce – ex aequo:
Piotr Lewandowski – Zespół Szkolno- Przedszkolny – Lindów
Michalina Sukienik – Zespół Szkolno- Przedszkolny – Lisów
Konstanty Kolesiński – ZSP – Herby
Zuzanna Radzioch – Przedszkole – Hadra

III miejsce – ex aequo:
Karol Koza – Przedszkole Samorządowe – Kochanowice
Alicja Mikołajczyk – ZSP – Lindów
Kacper Juziak – ZS im. Edyty Stein KSW – Lubliniec
Marta Sowa – ZSP – Olszyna

Wyróżnienie: – ex aequo:
Antoni Klama – ZSP – Herby
Laura Harabas – Przedszkole, SP im. Lompy – Lubsza
Julia Tomalska – Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju „Leśne Skrzaty”
Konrad Cieślik – ZS im. Edyty Stein KSW – Lubliniec
Nicola Szydłowska – Oddział Przedszkolny w SP im. JP II Nr 2 – Myszków _______________________________________________________________________

Kategoria II – uczniowie klas I -III szkoły podstawowej

I miejsce – ex aequo:
Dominika Parkitna – SP im. Pokoju – Żarki Letnisko
Jan Koza – ZSP – Kochanowice
Natalia Chrzęstek – SP im. A. Mickiewicza – Bór Zajaciński
Dawid Wiśniewski – SP im. A. Mickiewicza – Bór Zajaciński

II miejsce – ex aequo:
Antonina Kolesińska – ZSP im . J. Słowackiego – Herby
Julia Kamińska – SP im. K. Wielkiego – Jastrząb
Bartosz Kuźniak – ZSP – Olszyna
Amelia Ostrowska – ZSP – Kochanowice
Aleksandra Gajzner – SP im. L. Teligi w Poraju

III miejsce – ex aequo:
Laura Pająk – GOK Boronów
Gabriela Kukla – SP im. K. Wielkiego – Jastrząb
Witold Makuch – SP nr 2 im. JP II – Myszków
Lena Brzezina – ZSP – Kochcice

Wyróżnienie: – ex aequo:
Katarzyna Bachniak – SP im. M. Konopnickiej – Opatów
Wiktoria Gloc – SP – Aleksandrów
Bianka Kosakowska – SP Nr 3 Myszków
Mikołaj Miarka – ZSP – Miedźno
Kacper Hewig – ZPO Boronów
Magdalena Wręczycka – ZSP – Lisów
Zuzanna Czerniak – SP im. Dywizji J.H. Dąbrowskiego – Kuźnica Stara
Wiktoria Hobot – SP – Grodzisko
Jakub Trenda – SP w Niegowie- Filia w Dąbrownie

_______________________________________________________________________

Kategoria III – uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej

I miejsce – ex aequo:
Wiktoria Kożuch – Szkoła Podstawowa im. JP II – Psary
Maja Majek – Szkoła Podstawowa im. Red. J. Ciszewskiego – Waleńczów
Oliwia Skwara – Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki – Panki

II miejsce – ex aequo:
Filip Kozłowski – Zespół Szkolno- Przedszkolny – Lindów
Kacper Bednarek – Sz. P. w Żarkach im. Szafera – Żarki
Oliwia Ściebiura – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Gen. J. Bema – Kamyk

III miejsce – ex aequo:
Wiktoria Sokół – Szkoła Podstawowa nr 3 – Myszków
Oliwier Fajer – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK
Karol Skorek – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integr. Nr 3 – Myszków
Nadia Mirowska – ZSP – Lisów

Wyróżnienie: – ex aequo:
Lena Gruca – SP T. Kościuszki – Panki
Zuzanna Kostrzewa – SP T. Kościuszki – Panki
Nikola Labocha – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. JP II – Bieżeń
Juliusz Gajek -SP im. Wł. Szafera – Żarki
Oliwia Nietresta – SP im. Wł. Szafera – Żarki
Kinga Krysiak – SP im. J. Tuwima – Złochowice
Julia Rogula – SP im. J. Tuwima – Złochowice
Amelia Garas – SP nr 3 – Myszków
Kamil Bednarski – SP im. Red. J. Ciszewskiego – Waleńczów
Kamila Zok – GOK – Boronów * Filip Harabas – SP im. J. Lompy – Lubsza

________________________________________________________________

Kat IV – uczniowie klas VII -VIII szkoły podstawowej

I miejsce – ex aequo:

Adrian Kubica – Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku – Węglowice
Jagoda Guzik – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko

II miejsce – ex aequo:
Marta Chudy – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. JP II – Bieżeń
Ksenia Lizurej- Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima – Złochowice

III miejsce – ex aequo:
Marcel Jadczyk – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko
Maciej Selwet – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko

Wyróżnienie: – ex aequo:
Kamil Mośny – Szkoła Podstawowa i. Józefa Lompy w Woźnikach
Kacper Zarzeczny – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Panki
Magdalena Kukla – im. Kazimierza Wlk. – Jastrząb
Nikola Morawiec – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko

_______________________________________________________________________

Kategoria VI – dorośli

I miejsce – ex aequo:
Monika Derejczyk – DPS – Blachownia
Tomasz Bigielmajer – DPS – Lubliniec

II miejsce – ex aequo:
Łucja Daniel Marta Borek – DPS Lubliniec

III miejsce –
Anna Kukowka – DPS Lubliniec

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code